| Adelina_2192 a întrebat:

Daca ai ramane blocat cu mine in lift timp de cateva ore... ce ai face? (pls fara perversiuni happy )

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Am vorbi, asta in cazul in care nu te-ai chinuii sa ma trezesti din lesin...big grin

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

As fi atenta ca MINELE sa nu explodeze!

| Dan a răspuns:

As vb foarte mult, despre viata, iubire, si altele.

| OanaG a răspuns:

Pai am vorbi ca intre fete, am rade de fostii iubiti, de fazele care le faceau, etc.

| paramore a răspuns:

Probabil as muri sufocatathinking

| paramore a răspuns:

Sczlaughingnu am citit bine, credeam ca dk as ramane singurahee heepai cred ca am vorbi pn ni s-ar termina oxigenullaughing

| LostInDreams a răspuns:

Desi folosesc rar liftul pentru ca stau la casabig grin, ma pot gandi:eu am mereu la mine o geanta cu machiaj(fard, rimel, ruj, luciu)-asa ca ne-am putea face de cap in liftlaughing, am mereu telefonul cu mine, putem face poze, asculta muzica, trimite mesaje si face farse, ceva de rontait-niciodata nu plec farabig grin, etc.am gasi noi ceva de facut, intotdeauna gasesti sa faci ceva, chiar si intr-un lift(de fapt liftul blocat ar putea fi sansa unei prietenii frumoase intre 2 fetebatting eyelashesmultumita de raspunsuri?

| madagascar a răspuns:

Eu nu merg cu liftul, urasc lifturile mai ales pe cele de bloc, deci nicio sansa sa raman cu tine in lift

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha, ai vrea tu :p