| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii plac manelele si cui ii place rock-ul?
Hai sa vad cati cocalari sunt pe aici laughing
(stiu ca nu e categoria buna)
*rock*

Răspuns Câştigător
| ViezurE a răspuns:

Hai frate lasă-mă, acum toţi sunteţi rockeri...

56 răspunsuri:
| Needle a răspuns (pentru ViezurE):

Ce trupe asculti...ia sa vad de e asa iesit din comun laughing

| ViezurE a răspuns (pentru Needle):

Ok.Ascult următoarele : Alice in chains,black sabbath,bandwithnoname,ektomorf,ac/dc,iron maiden,iron monkey,Angel witch,Steppenwolf, Acid Bath, 2Pu,Dio,Behemoth, Slipknot,Cradle of filth,Judas Priest,Lordi,Kiss,Nazareth,murder dolls,Motorhead,Incantation,Alice Cooper,Zyklon,gorgoroth,Rammstein,Helloween,Celtic Frost,Iron mask,Hammerfall,Anthrax,Metallica,Black boned angel, Grim, estatic fear...ETC Ascult mult mai multe trupe, astea sunt în principal.Baftă! Poate asculţi câteva big grin

| NoNameo a răspuns:

Nicolae Gota foreverrolling on the floor Glumeam mas da dracu daca as asculta asa ceva eu personal ascult Death Metal trupa preferata fiind sodom

| LikeARollingStone a răspuns (pentru ViezurE):

Mare adevar ai graitlaughing

| Loveis4free a răspuns:

Mda...mie clar imi place rock-ul dar sunt sigura ca majoritatea astora de aici danseaza din buric pan casa si ca sa nu se faca de ras zic ca le place rock-ul

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Bogdanux):

Iubesc maneaua asta!

| rockerita39 a răspuns:

Rock for live!♥

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru BiancaFetitzaDragutza):

Ştim

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru Needle):

Facea la mişto...

| Lilly095 a răspuns:

Eu prefer rock-ul...manelele ma enerveaza la culme.Dar tu ce preferi?

| Needle a răspuns (pentru Lilly095):

Tot rock...imi pica urechile cand aud ritmul de manea laughing

| Fiction a răspuns:

Era sa sparg capul la unu' care asculta manele...Dar sunt prea tanara sa am probleme de genul asta...

| LAYILA a răspuns:

♪hard style :-)♪

| LAYILA a răspuns:

♪hard style, hard style :-)♪

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Crezi ca o manelista s-ar boteza dupa un demon?
Rock 100%
Anti manele 100%

| NoNameo a răspuns:

Ma voi astia de ziserati rock toti. voi nici nu stiti ce e ala rock (50% dintre voie) ati zis si voi asa sa nu va faceti de ras.

| CocalaraRockerita1989 a răspuns:

Aceasta intrebare a mai fost pusa

| Needle a răspuns (pentru CocalaraRockerita1989):

Probabil a fost pusa dar sigur nu de mine pentru ca eu nu am vazut-o

| rotariurazvan a răspuns:

Rock

| Stefania_8677 a răspuns:

Rock-ul

| VacutzaRoscata a răspuns:

Manelele e veata mea love struck

| PredatoR a răspuns:

Manele, vreo problema?thinking

| DanDannn a răspuns:

Rock Rullz

| kamitza a răspuns:

Macar sti ke anseamna kokalar?

| DeneRicky a răspuns:

Eu una sunt in potriva manelelor, pot sa spun ca le urasc numai romanii au acest gen de muzica.ROCK clar e viata mea si nu asa asculta in viata mea manele nici sa imi dai bani nu asa asculta.Sunt in potriva lor de cand ma cunosc.Nu vreau sa va jignesc dar numai tiganii asculta manele, parerea mea.Deci la intrebare ta raspund clar:ROCK-UL.

| Ciocarlan_Daniela_1988 a răspuns:

Manele se stie.