| PapushaDeCristaL a întrebat:

Cum ati vrea sa muriti? adica in ce mod

Răspuns Câştigător
| 00AName00 a răspuns:

Eu sunt deja moarta.

63 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SuperSaiyan4 a răspuns:

Cu stil si cu talent, sau ucis de Chuck Norris, Goku.

| Yumeno a răspuns:

As vrea sa mor de ras...

| Andreea304 a răspuns:

Pai...as vrea sa mor, la 99 de ani, alaturi de o sticla de bere si o felie de pizza pe canapeaua mea cea noua, injurand-ul pe Base' cu spume la gura si privind la "Doi barabati si jumatate".

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

De batranete happy

| FionaFlower12 a răspuns:

Vreau sa traiesc vesnic pana cand o sa vina dumnezeu sa ne ia in cer pe cine este bun la suflet.Si astea nu sunt intrebari.Nu este de ras de lucrurile astea.

| allexya501 a răspuns:

Cel mai ideal si mai firesc mod ar fi de batranete. dar exista foarte multi oameni in lume care mor di alete motive : omrat, otravit, impuscat, datorita drogurilor, tutunurilor, alcolurilor etc. etc.
Dar daca mori din alte motive ar insemna ca nu ti-a pasat de tine si de viata ta ce ar trebui sa fie lunga si frumoasa.
Eu sigur voi muri de batranete :*

| Buza021 a răspuns:

Beat

| мαяιηα a răspuns:

In somn....in timp ce visez ca sunt in Hawaii laughing

| Iwishtoknow a răspuns:

Muscat de un vampir, prin urmare as dori fiu nemuritorlaughing)

| lexyy a răspuns:

Pe un unicorn inecata in nutellalaughing

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Intr-o mare de fineti in timp ce ploua cu inghetara si joc fifa laughing

| AntonioDumeIoan a răspuns:

As vrea sa mor la 90 de ani de ras

| crazzylol a răspuns:

As vrea sa mor in desert inecandu-ma cu o clatita careia i-a cazut gemul laughing)

| DaDiSk a răspuns:

As vrea sa mor la 90 de ani.La 89 de ani pocaindu-mă si sa scap de toate păcatele.

| lion13 a răspuns:

As vrea sa mor beat crita cu o gramada de femei ce dau din cur pe langa mine, si fiind beat nici nu am sa pot sa plec. :happy

| YRI a răspuns:

Daca esti fata as vrea sa mor calarindute

| YRI a răspuns:

Cum trebuie

| KeepCalmAndHateSchool a răspuns:

As vrea sa mor de ras.

| SecretLovee a răspuns:

Lipita de tavan

| AbyAlinu a răspuns:

Intr-un loc cu soare, pe la 90 de ani cu verdele in gura.

| eLJigodiaa a răspuns:

Intr-un bazin cu nutella urmarind www.razicupofta.info