| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca arat eu in viata reala?

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Brunet,ochi negrii, slab...am încercat! big grin

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

Ai fost pe aproape, ai gresit la faza cu ''brunet'', adica sunt brunet dar m-am tuns chel.

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cui îi pasă?

| anad a răspuns:

Real ca viata:"" o ciudata comedie care amesteca impreuna si dureri si bucurii, punand lacrimi langa zambet, punand zambet langa plans." (Alexandru Macedonski)

| irina20 a răspuns:

O combinatie intre EI :ai chipul Brad Pitt, vocea lui Antonio Banderas, pielea lui Usher si corpul si duritatea lui Bruce Lee.
Te-am nimerit?

| zurick a răspuns:

Ciudat

| Ashadow a răspuns:

Cred ca arati cu degetul din mijloc.IIt'2 not niice 0.0

| Seducatorul a răspuns:

Cu dinti in cap si par in gurarolling on the floor

| αɴι28 a răspuns:

Cu curu-n sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza ce este afara, conteaza ce este inauntru.winking

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Cred că ai ochi albaștri sau căprui sau poate verzi thinking
Ai ochii, nu?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Sau negri.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Am uitat, îmi place că ești perspicacewinking

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Nu doar de asta, dar am ochii negri puppy dog eyes

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Eu îi am căprui închis, dar nu știu de ce mi se dilată de obicei foarte mult pupila și mi acoperă aproape tot irisul, la tine bănuiesc că nu poți observa dilatarea pupilei.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Pai....Esti palid si zambesti, ai ochii albastrii, esti chel, ai o mana carlig, ochi de sticla, si un accent frantuzesc.

| anonim_4396 explică (pentru HaLoGeNNN):

Gresit in totalitate(mai putin partea in care ai zis ca-s tuns chel).

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Ca un omwinking.

| Girl72 a răspuns:

Ca o fiinţă omenească? laughing

| ChioLays a răspuns:

ca un rahat cu ochi!