| Mia98 a întrebat:

Buna cum credeti ca arat eu? happy Funda

Răspuns Câştigător
| Garffield a răspuns:

Inaltime 1,50-1,60. Corpul = normal. Par lung brunet, varsta 13 ani. Si esti fata...

4 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Esti cicloop?

| natalyia a răspuns:

Ochii albastri, parul matasos si la lungime mediu, inci prea inalta nici scunda, frumusica si asa cred eu ca arti tu rolling on the floor))))))))))))

| vreau1alint a răspuns:

Crezi ca le pasa cum arati? daca pui o intrebare si la sf funda nu inseamna ca ai nevoie de ajutor, tu doar iti pierzi timpul aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inaltime inter 1, 60-1, 75
la corp destul de bine (da tu crezi ca esti plinuta si vrei sa slabesti)
esti blonda
si arati ca o fata