| Anakarateka a întrebat:

De ce mi se pare ca arat mai bine in oglinda decat intr-o fotografie? Arat mai bine in viata reala decat in oglinda?

14 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Tot ce e posibil, si nu este nimic grav! Se spune despre astfel de persoane ca nu sunt fotogenice, dar un bun fotograf va sti in totdeauna sa scoata in evidenta frumusetea omului.
Dar cu putin machiaj, cred ca se poate rezolva aceasta mica problema.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Posibil. Multor oameni li se întâmplă asta.

| Nowingsangel a răspuns:

O persoana se vede de 5 ori mai frumoasa decat este cu adevarat.

| Mădă0611 a răspuns:

Http://i.imgur.com/6E618hK.jpg :))
Se pare ca multi patesc, sau patim asa.

Uite ceva misto, raspuns la a 2-a intrebare: http://www.youtube.com/watch?v=XpaOjMXyJGk

| Terentee22 a răspuns (pentru Mădă0611):

"fala de sine nu miroase-a bine...referitor la mine"
Mada: 16:14

| Mădă0611 a răspuns (pentru Terentee22):

Si unde ma "faleam"? laughing

| Yasmin875 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie.

| Terentee22 a răspuns:

Se cheama ca nu esti fotogenic\a, si eu in poze ies ca dreacu dar in viata reala mor femeile dupa mine. ma rog, poate am exagerat un pic....in partea ca ies ca dreacu!

| Eigei a răspuns:

Numai intrebari tampite, apar pe TPU.

| XxBlackEyesXx a răspuns (pentru Eigei):

Scuze dar aceasta este o intrebare ff buna.

| post4you a răspuns:

Si eu ma gandesc la acelasi lucru straight face

| yoa23na a răspuns:

Arati mai bine in viata reala

| PglzonecsRO a răspuns:

Oglinda ascunde câteva semne, cum ar fi : cicatrici, coşuri, riduri. Nu le ascunde în totalitate. Doar câte puţin.

| AnneMiriam a răspuns:

laughing aici depinde de calitatea aparatului cu care faci fotografia..iti trebuie un aparat extra performant ca sa scoti o fotografie exact ca in realitate