| anonim_4396 a întrebat:

Cum deschid mail-urile de la yahoo din plicul de sus la messenger ca nu imi mai merge

Răspuns Câştigător
| Florinna a răspuns:

Ai protectie de la antivirus. www.yahoo.com

7 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Uita-te mai bine ai gresit ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate-i vb de browser. Daca ai firefox na, poti personaliza... ai aici detalii http://www.ymlover.ro/......u-firefox/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum deschid mai-uri de la yahoo din plicul de sus la messenger

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai sters motorul de cautare care era setat sa deschida yahoomail

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am primit un mail cu atas, si nu pot deschide, ajutati-ma va rog.imi trebuie program ceva. multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai sters motorul de cautare care era setat sa deschida yahoomail
asa este, intri in explorer si stergi cookies si dupa asta iti da voie sa deschizi mailul di mesenger