| simo80 a întrebat:

Buna cum pot deschide casuta de mail ca sa vad ce mesaje am de pe yahoo messenger? cand dau clic pe plicul de pe yahoo se deschide pagina de word ce trebiue sa fac? mersi

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! pai cand intri pe mess iti apare cate mesaje(email) ai primit, apoi poti sa dai click pe plic, sau sus in dreapta in pagina ta de mess ai un plic rosu dai click si se dechide pagina de yahoo, apoi dai click la inbox..si citesti email-urile primite.
o seara buna!

| RoxyAngelPink a răspuns:

Buna. Dai sus langa poza, acolo unde scrie insider.Cand iti apare casuta dai pe mail si de acolo te descurci tu. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Mirel_Zgavardici_1956 a răspuns (pentru RoxyAngelPink):

Eu intrebam de ce TPU mi-a dat doua parole diferite pentru acelasi scop!

| simo80 explică:

Mersi am dat click pe plic si mi se deschide o pagina de Microsoft word intelegeti? inainte asa era dadeam pe plic si intram in adreda mea acum nu ce s-a intamplat?

| Nico_Nicoleta_1964 a răspuns:

Cum vad imal

| Vand_Geo_1956 a răspuns:

Mercy

| Vand_Geo_1956 a răspuns:

Ok cum pot deschide casuta

| Nedelcu_Gheorghe_1952 a răspuns:

Vreau mesajele pentru giginedelcu58@yahoo.com parola ileana

| Madalina-bianca_State_1995 a răspuns:

Multumesc foarte mult aveam mare nevoie si singura nu ma puteam descurca.