| anonim_4396 a întrebat:

Cum faceti cand va imbatati muci? cum va simtiti in acele momente neplacute?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Sunt mai multe variante de plecare:

1.Dorm dus pana a doua zi seara;

2.Fac caterinca de toata lumea;

3.Fac balet indiferent de locatiel;

4. Ajung in spital in coma alcoolica;

5.Stau cuminte in banca mea cu iubirea vietii mele, bautura;

6.Beau in continuare.

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu sunt sigur dacă mi-am îmbătat mucii...adică,i-am ţinut câteva ore în bere dar nu au reacţionat D:

| Minks a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Totusi esti sigur ca stii sa citesti? Sau cel putin, intelegi ceea ce citesti acolo?

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Minks):

Eşti la T/A geniule

| Minks a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Geniule, n-ai fost amuzant. Deloc.

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Minks):

De parca raspunsul tau ne-ar fi facut sa picam pe jos de ras...-_-
Anyway, fiecare cu parerea lui

| Minks a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Ti se pare ca asta intentionam sa fac? Te inseli. Ti-ai pierdut diacriticele pe drum? big grin

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Minks):

Evident -_-

| WhiteWolf7 a răspuns:

Cand esti beat nu exista momente neplacute.
Depinde cat de mult beau felul in care reactionez, dar de obicei ori fac misto de toti dar in acelasi timp ii fac sa rada...sau sunt pus pe harta, sau daca sunt ceva mai treaz tiind sa am grija de prietenii mei mai muci(pe unii nici nu-i cunosc, atunci cand sunt beat sunt prieten cu toata lumea).De exemplu sambata asta am fost la balu' rock, varianta rock a balului bobocilor, m-am facut absolut si irevocabil VARZA, si in timp ce aveam grija de unu (care chiar mi-era prieten) sa nu plece de nebun pe strazi, eram cu un Tuborg in mana, iar cu cealalta mana ma tineam de un alt tip care era mai muci decat mine dar asta nu conta, iar in acelasi timp cantam alaturi de aia care faceau coveruri pe scena(daca se putea numi scena...). Deci cum scria si la intrare in "local".:"Aici nu exista necunoscuti, doar prieteni care nu s-au intalnit inca".
Mai departe nu stiu cum fac, sambata a fost ziua cu gradu de sange in alcool...pardon, alcoolemie in sange cel mai ridicat.

*Comentariu cu Plasare de Produse*
*Consumati Tuborg complet iresponsabil si fara socoteala banilor cheltuiti sau a sticlelor goale din jurul vostru*

| Klepto a răspuns:

Cand ma imbat imi vine sa ma pis destul de des, asa ca ultima oara cand m-am "parfumat", m-am pisat intr-o fantana, pe clanta usii unui liceu si in 3 cosuri de gunoi, nimic special.

| Damasc a răspuns:

In momentul respectiv, nu exista momente neplacute, desigur n-as putea spune acelasi lucru si despre momentele de dupa.

| Mickulash a răspuns:

Acele momente pot fi neplacute pentru unii dar pentru altii pot fi destul de placute. eu cand ma imbat muci vad un pat mare.il caut, il gasesc si cam atat.

| Minks a răspuns:

Momentele neplacute sunt a 2-a zi, nu atunci cand esti beat muci. happy

| ROB3RT89 a răspuns:

Vrei sa spui in acele momente vesele,nu neplacute! Ori ce om cand se imbata se crede cel mai tare,cel mai bun si evident ca se simnte binehappyDar a doua zi dimineata,au mama capulaughingTutus una e ametit si alta e beat, nu poti sa zici ca un om beat are momente neplacute in timpul betiei, asta ar fi chiar penibil...

| NoNameo a răspuns:

Nu ai cum sa scrii cum te simti la inceput te simti bine iar mai tarziu nasol...

| aryana1991 a răspuns:

Mai eu nu ma imbat decat f rar dar nu cred ca ma simt nasol decat a doua zi deci in momentul respectiv ma simt ok si atunci chiar ma distrez

| KazakZtan a răspuns:

Poate momente placute. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te poti simti bine in momente neplacute? straight face