| PinkyPu a întrebat:

Maine vine o colega la mine sa doarma. Ce idei aveti pentru a ne distra? Jocuri... Orice ar putea sa ne ajute sa ne distram.

Răspuns Câştigător
| momo a răspuns:

Un film de groaza (poate va distrati sperianduva), farsa vecinilor, karaoke, sa va amintiti mmomente din clasele anterioare, sa va uitati prin poze, sa preparati voi singure o prajitura sau ceva de haleala...

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Va recomand sa vizionati impreuna un film de comedie, o sa va amuzati copios si o sa aveti dispozitie si pentru celelalte care vor urma, muzica, jocuri etc.

| AlerimxD a răspuns:

Bătaie cu perne. Mie mi-ar plăcea!
Xoxo.

| Ingerash a răspuns:

Intrati pe site-uri cu teste haioase, jucati adevar sau provocare, spuneti-va cele mai mari secrete, barfiti ect