| NicusorYo a întrebat:

Cum pot pune cand ma suna cineva sa-i cante o melodie? Adica sa spunem ca ma suna taty, si sa nu sune, sa ii cante direct o melodie? Cum pot face, fundytza, am nevoie pleasewinkingkissbyewave

9 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Stiu la ce te referi dar eu am facut asta.imi zicea robotelul ce sa fac.pentru muzica apasa tasta****...dar nu mai stiu undesad

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Ai scris pitiponcesc/ cocalaresc.
N-ai ce cauta aci!

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Pai simplu. raspunzi si incepi sa canti xD. rolling on the floor) glumesc. habar n`amthinking laughing

| monstrulet a răspuns:

Depinde de telefon, de obicei smartphone-urile pot sa faca astahappy(pentru ca gasesti multe programe de instalat pentru ele).
Iti setezi un robot care sa raspunda automat cand te suna cineva(eventual doar pentru un numar de telefon sa faca asta) si ii setezi ca mesaj de intampinare melodia respectiva.:p
Am incercat pe Nokia meu, are symbian, iar programelul folosit se numeste "Advanced Call Manager". La fel poti si respinge unele apeluri automat, etc.

| Roberta a răspuns:

Pe ce retea esti? rolling on the floor

| BadWaffle a răspuns:

Se numeste ringback tone, si te costa. Operatorul de telefonie poate seta.

| NicusorYo explică:

Pe Orange, de ce? Spune cum?

| NicusorYo explică:

Vai da grei de cap mai suntetilaughingnu pricepeti nimic, nu v-am intrebat cum pun o melodie (cand ma suna cineva)rolling on the floorV-am intrebat cum pun de ex.ma suna fratele(nu amlaughing)si sa nu sune la el(sa nu faca prr)si nici eu sa nu aud, sa ii cante lui(oricui)cand ma suna o melodie, cum facwinkinglaughing?

| Diana_8488 a răspuns:

Pai umbla la setari si alege`ti melodia preferata pe care o ai in telefon si seteaz`o ca sonerie...si cand te va suna cineva o sa iti cante melodia aia... funda? :*:X

Întrebări recente