| Deyutza_6118 a întrebat:

cum se poate pune o melodie la telefon cand te suna cineva, adica in loc sa sune sa se auda o melodie... dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Depinde de ce operator de telefonie folosesti; vezi care sunt ofertele si tarifele, ca o sa te coste ceva.Ii zice ton de asteptare la unele servicii happy

7 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Cauti in telefon melodia respectiva si ii dai pe ea set as apoi ii dai Ringtone si gatawinking funda?

| Ilinca a răspuns:

Deyutza, trebuie sa dai detalii despre modelul telefonului pe care il ai happy

| RockaruL a răspuns:

Intri pe melodia respectiva dai optiuni si setare ca ton de apel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muziton de la cosmote suni la 866.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de telefon. la Nokia de exemplu ai grupuri in agenda si poti pune cate o sonerie pentru fiecare grup

| deian7 a răspuns:

Pui o melodie ca ton de apel.

| bony a răspuns:

Poti face acest lucru din telefonul tau personal ai acolo la setari ai(setari apeluri) si vezi ca o sa iti scrie acolo mai multe chestii si dai pe cea care te intereseaza