| CosminaCosmm a întrebat:

Hei TPU cand sun un baiat canta o melodie.Cum pun si eu melodie cand ma suna cineva adica cand vrea sa ma sune inloc sa faca beepul ala de 1000 de ori sa cante o melodie.Dau funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o optiune care se poate activa contra-cost. Intra pe site-ul companiei tale de telefonie si afli amanunte.

1 răspuns:
| AceAl3 a răspuns:

Chestia asta se poate face doar la Vodafone au avut eu anul trecut o aplicatie de genul asta acum nu am istiu daca mai e valabila dar oricum trebuie sa fi in voodafone :* funda? :*