| NicusorYo a întrebat:

Cum pot pune cand ma suna cineva sa-i cante o melodie? Adica sa spunem ca ma suna taty, si sa nu ii sune, sa cante direct o melodie, cum o pot face? Please am nevoie laughingwinkingkissbyewave

5 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Intri in setarile telefonului la personalizare contacte.Pentru asta trebuie ca numarul tatalui tau sa fie salvat in memoria telefonului.Mergi la editare nume si numar si ar trebui sa ai acolo pentru personalizare.

| Robert a răspuns:

Zi modelul telefonului

| Troll a răspuns:

Invata sa scrii cu caratere normale, pune mana pe abecedar si pe urma sa o sa te ajute lumea.

| NicusorYo explică:

Robert nu ma pricep, te rog fi mai explicit.Si tu Troll hai palaughingwinking

| NicusorYo explică:

Am Nokia 1680

Întrebări recente