| ImiUrascViata a întrebat:

Cum pot sa devin rege pentru o zi? o.o Cel cu coroana mea va primi funda laughing!

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Pune mâna pe o carte și o sa fi cel mai frumos rege de pe meleagurile astea.

| ImiUrascViata explică (pentru Musique):

Sunteti prea seriosi zilelea astea eu mai pun si intrebari din astea amuzante tongue!

| Pawesome a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Ti se par tie amuzante

| ImiUrascViata explică (pentru Pawesome):

Doamne alti pun intrebari mult mai stupide decat ale mele. Va-ti trezit cu toti sa ma certati pe mine tongue!

| Pawesome a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Dar alti nu posteaza la fel de mult ca tine

| ImiUrascViata explică (pentru Pawesome):

Daca zici tu tongue.

14 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Ăhă.

| iKeel a răspuns:

Poţi deveni rege băgându-ţi două săbii în gât. :].

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Du-te pe buda happy

| ImiUrascViata explică (pentru ƛƝƊƦЄЄƛ):

Intelept, dar nu tongue! Nu am incredere in tipul ala laughing!

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Nu e un tip.E o tipăhee hee

| ImiUrascViata explică (pentru ƛƝƊƦЄЄƛ):

Ai dreptate, daca stau sa ma gandesc straight face din punct de vedere gramatical laughing. Mai bine iti ofeream ti-e funda happy.

| blooDyFox a răspuns:

Doar "o zi"? Sunt dezamagit.