| anonim_4396 a întrebat:

Cum va alintau parintii/rudele cand erati copii?

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Mama imi zicea "mamarutza" can eram micuta...[nah ca si rimeaza!]hee hee
Un var de al meu imi zice "Mirandela". De ce? Inca n`am aflat. big grin
Colegii de scoala imi zic "Andrew".[ cu accent englezesc.[Ma numesc Andreea.]
Si tot varul care imi zice Mirandela, cand al apuca imi zice Andrusca. laughinglaughing

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ahh! mie imi ziceau "pui". ce banaloh go on sau "sibelush"
Bine ca am crescut si am scapatbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| amaadina a răspuns:

Mama imi zice(a) Amy, Amitzica=)...ama, lia, amaadina...big grin.

| sunt_fericita a răspuns:

Danutsa :-) sh acum imi zic asa!

| MissCamelia a răspuns:

Bibi sad

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Lusa, Alinu stiu, Lina,... tata imi spunea Linule cu tuguleu..."tuguleu"nu stiu ce inseamna,... off c dor mi. e d tara...sa ma mai traga el d nashee hee

| dizzyizzy a răspuns:

Valicica :-l

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama imi spunea"matzulica", apoi a inceput sa-mi spuna"mitzi" si acum imi spune "iulike". iar colegii de scoala imi spuneau "ursiana" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" Albinuta","Brenda", "Maslinuta", "Ina"...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luleata sau Lulutza happy