| ZvT a întrebat:

Cunoasteti vreun user TPU care sa primeasca mai mult de 1421 de stupizi? Numarul fiind intr-o crestere constanta, nu dau nume, stiti voi cine, nu e nimic personal doar ca ma macina curiozitatea.

6 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Şi... nu crezi că întrebarea era mai bine postată la "Conversaţii"?

| ZvT explică (pentru Bya132):

Am doar 8 intrebari, inca nu m-am familiarizat cu categoriile.

| Fragile a răspuns:

Mda,spammeri de stupizi.

| NoChanceForUs a răspuns:

Harry Potter: Cap-De-știți-Voi-Cine.

| MoonLight a răspuns:

Si tu esti campion la stupid...

| oana27 a răspuns:

Auzi eu iti dau imediat at de multe. cu ce drept ma faci tu pe minte tiganca asta e educatia care o primesti...copile si ce te u si intrebarea ta e de doi bani asa ca ...nu iii nimica amuzant aici in tot ce spuilaughing