| sweetys a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce bazine de inot exista in Constanta, care sa primeasca si adulti? si daca stiti si tarifele si numarul de sedinte pe luna ar fi si mai bine. Adica am 23 de ani si eu inca nu stiu sa inot, nici macar pluta nu stiu sa o fac. Doar raspunsuri legate de intrebare, fara mistouri.

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Scoala de inot "Gheorghe Oancea". In parcul Tabacarie, vis-a-vis de benzinaria "Rompetrol" de pe Soveja.

| Cumvreu a răspuns:

De ce nu cauti pe net
Aici nu o sa te ajute nimeni

| sweetys explică (pentru Cumvreu):

Asta am incercat prima data, dar imi dau numai pentru copii. Si nu gasesc nimic si de adulti.