| KhloeAfterDark a întrebat:

Daca ai afla maine dimineata ca acea zi va fi ultima ta zi de trait, ce ai face maine toata ziua, pana la ora 00:00?

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

As face tot ce am vrut sa fac pana acum si nu am reusit, desi nu cred ca o sa am timp intr-o singura zi. Si anume: mi-as cumpara o pisica, o chitara acustica la care as incerca sa cant o ora(ca sa imi ramana timp si pentru celelalte lucruri), mi-as cumpara un skate, pe care as incerca sa ma dau tot o ora, as merge in Vama Veche, chiar daca e iarna laughing, mi-as face un tatuaj, iar spre seara as asculta melodiile mele preferate pentru ultima oara, timp de cateva ore, m-as uita la un ultim film(unul dintre preferatele mele, desigur), apoi mi-as lua ramas bun de la ai mei si de la cunoscuti... laughing
Cam asta as face happy

21 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

M-as intalni cu toti prietenii mei, celoc carora le-am gresit mi-as cere iertare, as vrea sa stau si singura(o ora-sau doua), as petrece timp cu familia mea, iubitul meu, le-as spune la toti cat ii iubesc, as savura mancarea mea preferata, as face tot ce imi place mie! as dansa, as aculta muzica!

| Razvan a răspuns:

M-as uita pe toate pozele(mi-ar lua cam jumatate din zi), m-as plimba pe strazi fara tinta, si as astepta inevitabilulwinking

| Sოﺁℓε a răspuns:

As mai sta pe internet vreo 2 ore 2 pe la tv vreo 5ore cu parintzi si prieteni si iasi pune-o o prs ca o iubesc atata u?thinking

| tarziu a răspuns:

As scoate un credit din banca si as face un show de zile mari cu prietenii, iar in ultima ora m'as duce in locul meu preferat si as medita

| tarziu a răspuns:

Cum am putut sa uit? As face pentru ultima data dragoste cand apune soarele

| KhloeAfterDark explică:

Eu as face tot ce n-am facut. As lua avionul rapid si m-as duce sa vizitez DisneyLand, New York, as sari cu parasuta de pe Empire State Building, ma uit la pozele vechi de familie, la filmul, videoclupurile preferate. La 10 ma intind in pat, ascult melodiile mele favorite, ma uit pentru ultima data la TV (inainte de asta am vorbit cu toti prietenii mei) si sunt gata de marele somn. Gaaah laughing

| Kassandra1408 a răspuns:

Baie, sex, as fuma iarba, mi-as face un tatuaj, as merge la inot si apoi la un masaj, mi-as lua la revedere de la prieteni si familie, i-as injura pe cei de la clicknet laughing

| .::CyBeR::. a răspuns:

Eu...hmmmmm,daca as putea sa fac ceva in acele ore, pai as conduce o masina de drifting, apoi as face o cursa de dragsting, apoi o cursa de street x, o cursa de circuit, si dupa ceea sa dau ortu' popi.

| insomnia a răspuns:

As zice te iubesc.

| LuS[z] a răspuns:

As da o pertrecere monstru la care i-as invita pe toti cei dragi mie as manca ciocolata mi-as cumpara un pian si as canta tot restul zilei la el pana cand sfarsitul ma va gasi in bratele celui drag mie cantand la pian melodia mea preferata...

| OanaG a răspuns:

Pai mi-as petrece acea "ultima" zi la maxim le-as spune parintilor si prietenilor ca ii ador...as trimite mesaje de adio :-s si as da un mic party pana sa`mi dau duhulhee hee Tu?!

| adydassler a răspuns:

M-as spovedi si as incerca sa ma intalnesc cu multi prieteni si rude si poate daca mai am timp mai fac si niste fapte bune...rolling on the floor

| Katalynutza99 a răspuns:

As face tot ce mi-am dorit cel mai tare si leas spune oamenilor ce gandesc despre ei

| tango a răspuns:

Ma asez satisfacut in fotoliu, As fuma marijuana si sa il chem pe popa sa imi ragaie la cap.

| laura909 a răspuns:

M-as distra pana-n ultima clipa!

| zumba zumba a răspuns:

thinking as trai-o ca pe o zi normala.

| gabryel a răspuns:

As arunca o grenada in palatul parlamentului si as bea pana la ora 00:00 (pe datorie).

| georggyy a răspuns:

Tot ce nu am facut pana acum!

| Sasha_3991 a răspuns:

As dansa si as canta toata ziua singura peste tot fara sa imi pese cine comenteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as impaca cu lumea si cu Dumnezeu.pe una o parasesc, la Dumnezeu ma duc, deci se impune.

| bellezza a răspuns:

As face dragoste cu iubitul meu toata ziua... si as fuma cevahee hee. ATAT