| bocinaca a întrebat:

Daca ai afla astazi ca mai ai de trait exact 5 ani, ce ai face începand de maine?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

M-as duce sa lucrez la biserica pana imi vine ceasul mortii.

Apache
| Apache a răspuns:

Cu siguranta una este sa zici, si alta e sa fii pus in acea situatie!
sincer. daca tot as mai avea 5 ani de trait. cred ca mi i-as traii calatorind!

| BRG a răspuns:

Dar tu ce ai face?

| Pho3nix a răspuns:

As traii fiecare zi ca si cum ar fi ultima.

| AlexiaClaudia a răspuns:

M as spovedi si impartasi, as cere iertare oamenilor pe care i am suparat,as cheltui bani multi,mi as petrece timpul cu prietenii,as saruta un baiat, as sfarsi cartea mea preferata de citit, as face cea mai tare petrecere din lume s.a.

| Catta a răspuns:

As calatorii peste tot prin lume...

| bocinaca explică:

Sincer nimic mi-asi trai viata asa cum o fac si acum...nu se stie niciodata cand vine clipawinking

| lucians_4837 a răspuns:

Sa pregatesti testament daca ai pa