| anonim_4396 a întrebat:

Daca maine ati afla ca mai aveti doar o luna de trait, ce ati face? Cum v-ati petrece ultima luna din viata voastra?

36 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi in general nici un doctor nu i ti spune sigur cit mai ai de trait, ca nici el nu stie dar sa presupunem ca afli ca m ai ai de trait o lună, o singură lună, ce ai putea face asa special? Depinde si cum te simti, că daca ai cancer in fază terminală si zaci in pat, atunci nu i ti doresti decat sa scapi de dureri, nu te mai gîndesti si nu i ti m, ai doresti nimic, asa ca contează in ce context aflii ca m ai ai de trait o singură lună, nu este asa simplu sa stii de acum ce vei face, ca nu stii cand si in ce situatie te vei afla pe ultimul drum sau pe ultima sută de metrii a vietii. Numai bine.

| RAY a răspuns:

Daca as avea banii multi as calatori in toata lumea sa admir natura si minunile ei si desigur spatiul cu o naveta spatiala asta as face, pe plan sentimental as incerca sa vad daca mai exista asa o persoana ca mine de sex opus

| Drimmero a răspuns:

Sparg pusculita si dau o fuga-n Londra s-o vad pe Arsenal!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Trebuia sa ma astept la un raspuns despre fotbal din partea ta laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Tinere padawan,, crezi ca as uita de Arsenal chiar si dupa moarte?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Avand in vedere ca este iubirea vietii tale, probabil ca nu. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Cel mai de pret lucru al meu!

| LoveSleep a răspuns:

M-aș însura

| Mayhem666 a răspuns:

Asta ai face toata luna? Ai o luna la dispozitie, cred ca ai avea si alte lucruri pe care ai vrea sa le faci.

| Winddd a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu cred că aș schimba nimic altceva. M-aș comporta ca și cum nu aș ști că o să se întâmple.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Winddd):

Adica nu ai un lucru special pe care ai vrea sa il faci? Nu ai vrea sa vizitezi nici un loc anume? Chiar nimic special?

| Winddd a răspuns (pentru Mayhem666):

Am multe lucruri speciale pe care aș vrea să le fac și aș vrea să vizitez și altele, dar o lună nu ar fi de ajuns să fac tot ce plănuiam să fac într-o viață. Și sunt prea leneșă să fac atâtea într-o lună laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Hmmm... Doar o luna? Pai cred ca m-aș apuca de tot ce nu am avut ocazia sa fac pana acum începând de la bungee jumping, parasutism, cred ca mi-aș face un tatuaj, poate m-aș rade pe jumatate de cap (daca oricum mor laughing nu cred ca o sa duca cineva lipsa parului meu) cred ca as merge la concertele tuturor trupelor mele favorite, daca am timp vizitez Niagara. Petrec timp cu prietenii si familia. Iar așa ca ultim plan am sa termin de scris o carte si îmi finisez tablourile (pe care cred ca le donez unei case fe copii). Poate după moartea mea vor deveni valoroase, si le vor fii folositoare cumva. big grin Cam atât...

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Cam multe intr-o luna, dar e fain!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Stiu, dar daca tot mor, macar o fac cu zâmbetul pe buze, am realizat tot ce mi-am propus happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Asa e!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Cum altcumva ar putea fi? laughing

| Clorox a răspuns:

Pai...Anime-uri si filme la viteza X10 laughing
Glumesc, probabil as sta pe drumuri cu o Katana si continuarea cred ca o stii si tu...

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

O stiu, o stiu laughing

| syd2 a răspuns:

M-as duce la lac, si as sta acolo meditand.

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

Droguri si petreceri.

| Cameliapantiru a răspuns:

As petrece-o asa cum imi petrec toate lunile din viata. As merge la serviciu, as lucra cu elevii mei cat de mult as putea, m-as bucura in orele libere de iesiri cu familia si prietenii in natura, la teatru si la film, as citi, as asculta muzica, mi-as ingriji catelusa, as pregati prajiturile preferate ale mele si ale celorlalti din familia mea, as dansa, as rade si m-as bucura de fiecare zi a acelei luni.

| syd a răspuns:

As rade

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd):

Ai rade o luna incontinuu?

| syd a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu, as mai face si pauze ca sa trag aer

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd):

Si sa mananci? laughing

| syd a răspuns (pentru Mayhem666):

M-as hrani cu propriile zambete laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd):

Esti o persoana vesela de fel, nu?

| syd a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu sunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aș ieși din casă, nu s-a mai întâmplat de mult timp. }}

| Iunix a răspuns:

M-aș împrumuta la bancă cu o sumă foarte mare de bani, m-aș distra în continuu, aș călătorii în jurul lumii.

| HandaSei a răspuns:

Probabil nimic special, de fapt nici nu cred că m-aș stresa prea mult cu asta!

Din păcate mă încadrez într-o categorie total aparte a gradului de nepăsare... rolling on the floor

| veryhonest a răspuns:

M-as duce sa-mi traiesc ultimele zile in natura, singura.