| zOoZoLeee a întrebat:

Daca ai avea o putere supranaturala... ce ai alege? Si de ce? happy fundita pentru cel mai amuzant raspuns.

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna.
Sa citesc in mintiile altorasmug
Daca as putea citi in mintea altora as avea tot ce vreausmug
note bune.
as castiga la lotto.laughing
etc

10 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Zburat nu pentru că dacă nu vine cu invizibilitatea la pachet or să mă pună toți cocalarii pe Youtube. Ar fi tare să pot să citesc gândurile oamenilor, dar numai în situații critice când CHIAR am nevoie să știu, altfel viața ar fi prea previzibilă oh go on Și mi-ar mai plăcea să mă cac Nutella.

| Elena1234456 a răspuns:

Sa citesc ganduri.

| kiky278 a răspuns:

Sa pot vorbi cu animalele ca sa pot pune cainii pe idiotii de la mine din clasa! devil
Si sa pot pune albinele pe fetele prea fitoase!

| Macriii a răspuns:

Eu m`as arunca intr-o mare de chocolata si a inota in chocolata
su lapte si de toate.Si as mai citi gandurile baiatului de care imi place sa vad daca ma place:dSi as face vraji ca sa am cele mai tari haine...

| Aryadna a răspuns:

Pai...eu intoadeauna mi-am dorit sa zbor...sa manancla infinit sa trec prin pereti ca sa ajung mai repede la vecina.Sa vad raspunsurile la test.Sa vad in viitor.Nu stiu de ce. Le-as vrea ca sa fac ce vreau nu cu scop. Dar sa iti spun sincer eu as vrea sa am puterea sa nu dorm niciodata prima ora din zi sa fiu treaza. Daca ar fi dupa mine as vrea toate superputerile din lume. Daca ti-le enumar o sa-mi ia cam 5 pagini.Mai vb

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Sa fiu invizibila ca sa ma cac pe aia care mi-au facut rau
si sa ii rad pe toti in cap fara sa ma vada
si pe oamenii pe care ii urasc sa le trag pantalonii jos

| Craciuuun a răspuns:

Nu stiu. sa fac trolling 24 din 24 in prostie ca sa nu obosesk.nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ard oamenii. Asa mai scapam de xeroxuri.

| ingerash_1981 a răspuns:

Poi nu stiu. vraji laughingrolling on the floor ca sa ii fac de ras pe cei care s`au pus cu mine devil alta idee chiar nu am acumlaughing. as face vraji de genu : sa ramana fara pantaloni pe el/ea sau sa aiba pantalonii rupti undeva, sau sa il fac sa cada in noroisi chestii d`astealaughing

| eXo_9721 a răspuns:

Mi-as dori sa fiu vaca laughing sa mananc mult si sa dau lapte tonguelaughingrolling on the floor

Întrebări recente