| anonim_4396 a întrebat:

Inchipuiti-va ca ati putea alege o putere supranaturala, orice si sa o aveti. Ce putere ati alege?
Cel mai creativ raspuns si cel mai rapid primeste fundita si vot!

Răspuns Câştigător
| AddaBăă a răspuns:

Ash vrea sa fiu invizibila:d.ptk as vrea sa vad c cred altsi despre mine ca adv...si l fel d mlt mi-ar palkea sa zbor:d

6 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

As vrea sa am controlul mintii...doar cu o privire sa pot controla oamenii devil

| iza4ever a răspuns:

Sa citesc gandurile. Pentru ca daca am banuieli despre o persoana si ea totusi s euita frumos la mine ca si cum am fi prieteni as putea sa ii citesc gandurile si sa aflu adevarul ca sa stiu daca se preface sau chiar e un prieten/a adv. Sau la teste sa citesc gandurile profesorilor ca sa vad ce o sa ne dea sau sa aflu raspunsurile.smug

| iza4ever a răspuns:

Eu vreau sa citesc gandurile dar tu ce putere ai vrea sa ai? asa din curiozitatelaughing

| Addutza95 a răspuns:

As vrea sa pot trece prin pereti! Sau sa pot citi gandurile!

| G30oRGy a răspuns:

Puterea de a citi gandurii:X:X... ai putea afla totul intr-un momentwinking

| sophieLY a răspuns:

Raspuns pentru iza4ever:
Eu as vrea sa pot citi gandurile,pentru ca fiecare om are altceva in cap,si mi-ar placea sa stiu la ce se gandesc in fiecare zi.
Sau, as vrea sa vad viitorul, dar nu clar.Doar previziuni cu care poti modifica viitorul prin singura ta decizie.
Imi pare rau ca nu am putut da fundita la toata lumea, dar presupun ca asa e TPU... sper ca pe viitor vom putea da mai multe fundite.
Numai bine!