| Scuturici a întrebat:

Daca ati avea o putere supranaturala care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Să fac idioţii să-şi dea palme, şi să zbor.Ireal,nu?

| Scuturici explică (pentru Holocaust):

Dar foarte folositor laughing

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Să zbor.

| anss23 a răspuns:

As vrea sa pot zbura sau sa vad viitoul.happyDar stii ce se spune, ai grija ce-ti doresti, deoarece s-ar putea indeplini.laughing

| itscloudyoutside a răspuns:

Să citesc gândurile oamenilor. Ai idee cât de tare ar fi? Nu m-ar m-ai putea minţi nimeni niciodată.

Dar, din păcate, nu există puteri supranaturale.

| oanaelena95 a răspuns:

Sa sterg de pe fata pamantului toate persoanele rele, parsive si tradatoare! Care nu stiu decat sa faca rau altora!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am suficient de mult ca sa pot ajuta pe oricine.Numai bine.