| DarkRoses a întrebat:

Daca ai vrea sa ai o putere supranaturala...care ar fi aia?big grin

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Necromantiebig grin sau magie neagra.Mi se par cele mai tari.

32 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Dragostea este cel mai mare dar.Ea este cea mai puternica arma. Daca poti sa iubesti pe vrasmasii tai, inseamna ca te asemeni cu Domnul Isus. Dragostea biruieste judecata.

| FucktheSystem a răspuns:

Să-i trimit pe cei ce mă enervează la orgini și acolo să rămână ( la propriu)

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Sa ma transform in orice/oricine vreau.:d

| Paulla a răspuns:

Deşi îmi place şi ideea lui LBS, prefer imortalitatea.

| sandra2012 a răspuns:

Sa pot sa zbor sa ajung intr-o secunda alaturi de cine imi doresc eu. Si daca se poate sa fiu si invizibila sa nu ma vada. Sa il ajut mereu, dar sa nu stie ca sunt eu acololaughing

| Holocaust a răspuns:

Păi,mi-ar placea să zborrr
să fiu invizibilă; să pot citi gandurile oamenilor și să-i fac să-și dea palme pe unii.(In special a2-a și ultima)
*troll face*

| CobraLeon a răspuns:

Sa pot lua puterile altora(celor care au raspuns mai sus)...asemenea lui Syler din Heroes laughing

| DorelSudoru a răspuns:

Fettel-fear 3 laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș strânge toate bolile din lume și le-aș arde în fundul Universului!
Pa, pa.

| ShowTim3 a răspuns:

As vrea ca atunci cand ma duc la veceu sa fac treaba mare sa iasa lingouri de aur de 24k, sau bacnote de 500 euro $$$

| UnleashedPsycho a răspuns:

Să pot omorî pe cine vreau fără să las nicio urmă, niciodată să nu se poată descoperi că eu sunt criminalul.
Sayonara!

| GodBlessYou a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Death note laughing

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru GodBlessYou):

Ce mega bucurie pe mine dacă ar exista şi aş fi în posesia carneţelului ăla minunat.Ar muri însă mai mult de 3 sferturi din populaţie ...Neah, nu'i mare pagubă.
Sayonara!

| JustSimple a răspuns:

As vrea sa zbor...

| NoNameJunior a răspuns:

Buna! as vrea doua puteri supranaturale!
1-sa fiu invizibila
2-sa pot citi gandurile
Sper ca te-am ajutat!

| klau95 a răspuns:

Sa ma transform in hulklaughing

| Sabin91 a răspuns:

Sa indeplinesc tuturor dorintelelaughing)))

| Swallow a răspuns:

Sa pot pleca unde doresc [adica asa brusc -ex- ma aflu acasa~ intr-o secunda sa ma aflu in alt loc cum ar fi Franta big grin ]

| DeMeTrIoN a răspuns (pentru Swallow):

Adica sa te teleportezi

| Swallow a răspuns (pentru DeMeTrIoN):

Da,thx :* uitasem cum se spune laughing

| Judas6k a răspuns:

Sa *** pe cine vreau cand vreau, nu-i asa Bianco?smug Dragusenia mea

| DeMeTrIoN a răspuns:

Eu as vrea sa pot citi gandurile altora(ce m-ar ajuta la teste, teze, examene!) si sa ma pot teleporta oriunde vreau. Dar tu, DarkRoses?

| DarkRoses explică (pentru DeMeTrIoN):

Hmmm eu vreau sa ma teleportezbig grin sau sa controlez timpullaughing

| DeMeTrIoN a răspuns (pentru DarkRoses):

Si asta ar fi o idee...

| MaeRiAh a răspuns:

Sa fiu geniala si sa construesc o masina care face cele mai fumoase haine asta ar fi o putere super ...naturala nu stiu daca ar fi

| FlorineLuLe a răspuns:

Sa dau timpu inapoi laughing

| DenisIonut01 a răspuns:

big grin pai ori sa fiu invizibil ori sa zbor sau amandoua big grin

| Fillaide a răspuns:

Mi-as dori sa pot citi gandurile oamenilor.

| 7uP112 a răspuns:

Sa vad prin haine si a fiu invizibil big grin laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma transform in orice vreau. Adica sa iau orice infatisare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pot sa schimb lumea, din rau in bine.

| Manole33 a răspuns:

Sa zbor pana la D-zeu