| suităr a întrebat:

Dacă ai avea puterea să constuiești o casă de marcat oriunde in lume, unde ai face-o?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Atat de schimbat sunt?
Adica, au trecut 3 ani, totusi.

14 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Oriunde, numai sa fie a mea. In felul asta as putea spune ca macar am o casa. *ohohoho boy i'm funny*

| suităr explică (pentru Speed99):

Cine...cine te-a rănit...

| suităr explică (pentru Speed99):

laughing long time no see.
să zicem.

| Speed99 a răspuns (pentru suităr):

"Sa zicem"? Credeam ca ati murit toti, si tu atat ai de zis? laughing Efectiv nimeni n-a mai dat vreun semn de viata. Si credeam ca eu eram edgy ca plecasem timp de 1 an.

| suităr explică (pentru Speed99):

Încă ești edgy laughing în caz că te ajută.
Nah de murit n-am murit...de TPU și uitasem sincer. Mi-a zis Andrei tho că mai trăieși și mi-am amintit acum de TPU și știi cânt mă chinui să scriu pretentios ai mă sa mi e așa o lene
cmfx:

| Speed99 a răspuns (pentru suităr):

Si eu uitasem o vreme de TPU. Cam de prin Mai am devenit din nou activ, si sincer, timp mai "perfect" decat acum sa fii activ pe site-ul asta nici ca se putea, pentru ca e pe moarte. :3
Iti mai amintesti cand se postau vreo 15 intrebari pe zi pe categoria asta? Sau iti mai amintesti toate ship-urile, "stirile", povestile? smug Eram asa de toxici, it was fun though.

| suităr explică (pentru Speed99):

Da laughing nu regret nimic. Nu știu, n-am mai pățit să am un click din ăla instant cu un grup de oameni.
naw nu i fun dacă i mort

| Speed99 a răspuns (pentru suităr):

Mda, a fost ceva special faptul ca un grup de 10-15 oameni au putut forma o comunitate atat de stransa, si apoi sa se termine atat de brusc. Asta e, pacat... chiar imi pare rau ca ne-am destramat asa.

| suităr explică (pentru Speed99):

Au mai fost și inainte de noi, vor mai fi și dupăhee hee Eu incă vorbesc cu Smaili și Bless de exemplu. Na, nu știu. Mă bucur că incă te-am găsit pe aici laughing
Merg de dorm, găsim noi când să vorbim. >big grin

| suităr explică (pentru suităr):

Cea mai bomb chestie la TPU ii că are emoticoanele de pe yahoo. doamne. i missed this

| Speed99 a răspuns (pentru suităr):

Atat de schimbat sunt?
Adica, au trecut 3 ani, totusi.

| AdrianVoicu a răspuns:

In wc

| costinvlad a răspuns:

Stii unde? In saracie ca sa imprumute lumea banii si sa le iau dobanda 1000000%

| NameInUse a răspuns:

In curtea casei mele. Na ca eu am casa fata de Speed *nouășnouă*, dar chiar mi-e lene... adica, oriunde in lume... e cam departelaughing

| suntsuper a răspuns:

In biserica