| CrazyKiss a întrebat:

Dacă ai putea să fii oriunde în lume…
in clipa asta, unde ai fi?

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Salut, În Turcia, în apropierea oraşului Antalia, zona se numeşte Kundu, iar hotelul se numeşte "Kervansaray Kundu beach".

În turcă, "saray" înseamnă palat, iar "kervan" se referă la caravane, deci aş vrea să fiu în palatul caravanelor.

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

La 10 m sub pământ.

| adinaxD a răspuns:

Pfff...as fi in Dubaaai big grinbig grin pe plaja toataa ziua...departe de toate problemele.

| eurynomus a răspuns:

Tazmania

| FadetoBlack a răspuns:

Eu, în afara tării!

| Delicacy a răspuns:

În Antarctica, să beau Vodkă cu pinguinii imperiali.

| strengaritzza a răspuns:

Eu as vrea sa fiu in Spania, langa fratele meu si cumnata mea. :X :X :X

| Maya2014 a răspuns:

Langa persoana pe care o iubesc mai mult decat orice pe lume...

| mirunamyru a răspuns:

In Franta in Monaco...sau oriunde la soare...plaja si mare!

| girl20112012 a răspuns:

La studiourile de filmare cu cei din lala band (: