| PrazPrăzescu a întrebat:

Daca am fost diagnosticata cu tulburare borderline si tulburare disociativa, pot da foc bisericii fara sa patesc nimic?

Răspuns Câştigător
| CaSiHai a răspuns:

Serios wow, ar fi mai bine sa stai inchisa pana iti trece boala ca trebuie sa iti treaca linia rosie in buletin, doamne fereste

29 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Si eu am astfel de dorinte ascunse spune-mi cum ai capatat bolile? cat costa?

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns:

Ce ar insemna daca toti bolnavii ar proceda astfel? Fiecare actiune are si consecinte.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, nimeni nu te opreste laughing

| doctorandus a răspuns:

Poti fi condamnata la tratament psihiatric fortat, iar acolo e mai rau ca la inchisoare. In azilele de nebuni condamnati ii tine ca pe animale, cel putin in Romania, din ce am vazut la televizor.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimg a răspuns:

Preotii deja ard din pricina protestantilor si neopreotestantilor care le fura adeptii. happy Poate si din pricina ca oamenii nu voteaza cu cine vor ei.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Vad ca ai discernamant de ce nu ai da foc casei in care stai mai intai si pe urma bisericii, dar poti sa-ti dai doar tie foc si uite eu nu ma voi supara

| William a răspuns:

Nu stiu, hai sa facem proba.

| Alcyon a răspuns:

Probabil ca vei ajunge la balamuc, unde vei sta mult si bine happy

| Alcyon a răspuns:

Si cu siguranta vei fi injurata de toti ateii, fiindca le strici reputatia de "oameni pasnici si deschisi la minte", care nu-s ca "fanaticii aia tacaniti".

Răspuns utilizator avertizat
| martzian a răspuns:

Nu. Dar poti fi trecut pe medicatie si inchis pana iti revii. happy

| costis a răspuns:

Sunt si oameni care au nevoie de mocirla pentru a se bucura de viata. Faptul ca ai mai multe tulburari nu-i grav, ci tavaleala in noroi.
Noroc ca sunt si porci carora le place curatenia si iarba verde, in felul asta se reface echilibrul naturii pe care il strica omul.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Ai avut o copilarie tare nefericita in cazul in care te ai ales cu bolile astea.
Iti poti da foc si tie, te asigur ca nu patesti nimic.

| HowdidIgethere a răspuns:

Bine c-ai scapat de matreata si pediculoza.

| CaSiHai a răspuns:

Cum sa dai foc la biserica?
doamne fereste

| DarkAndDreary a răspuns (pentru CaSiHai):

Pai, sunt mai multe metode prin care poti da foc unei biserici.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru CaSiHai):

E o boala psihica posibil cronica, dar probabil ca si scizofrenia cu tratamentul potrivit poate fi tinuta sub control.

| DarkAndDreary a răspuns (pentru CaSiHai):

De ce crede toata lumea ca sunt fata? laughing
Si ce te face sa crezi ca vreau sa dau foc unei biserici? Ai intrebat cum poti sa dai foc unei biserici si eu ti-am raspuns.

Răspuns utilizator avertizat
| DarkAndDreary a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Nume de fata?

| CaSiHai a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

De cine iti place?

Răspuns utilizator avertizat
| CaSiHai a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Serios wow si mie imi place de ursul meu polar din africa

Răspuns utilizator avertizat
| CaSiHai a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Ba da este real la fel ca ursul meu polar din africa

| CaSiHai a răspuns (pentru DarkAndDreary):

Serios wow, ar fi mai bine sa stai inchisa pana iti trece boala ca trebuie sa iti treaca linia rosie in buletin, doamne fereste

| Sephyroth a răspuns:

In principiu da, dar pentru a fi sigur trage o dunga pe buletin cu markerul rosu.

Întrebări recente