| RihannFenty a întrebat:

Daca ati fi presedinte, ce ati schimba in Romania, doar 2 lucruri!?!

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Te gandesti ca intr-un stat de drept si democratic precum Romania puterile in stat sunt separate,asa ca presedintele de unul singur nu poate face mare lucru fara a incalca constitutia! Daca ai fi dictator ai putea schimba ceva intr-o tara ca Romania de unul singur.
Ce ai putea face ca presedinte? Pai,ai putea mari inflatia,somajul, saracia, sa mai cedezi cate o bucata de teritoriu statelor vecine... laughing

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

As baga copii ca tine la inchisoare, si ti-as pedepsi parinti.

| DaVà a răspuns:

Dac-aş fi pentr-o zi preşedinte v-aş amaneta pe toţi şi nu m-aţi prinde

| BlackVeil a răspuns:

@Baloo
Si Ceasca a incercat sa schimbe TOT, dar pana la urma a sfarsit impuscat! Ai grija ce-ti doresti...

| αηηα a răspuns:

As schimba tot...

| Loome a răspuns:

Mi-aș lua un merțan și un iPad.

Răspuns utilizator avertizat
| totElodia a răspuns:

PoPULAtia si presedintele.

| Cåpåċεl a răspuns:

1.Nu as lasa pe nimeni fara loc de munca.
2.As ingriji copii saraci si le-as da familii fara copii.

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Aș scoate toți copii copaci ( you) de la T/A

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

As mari salariile si alocatiile sa nu se mai planga lumea ca nu are banilaughing)

| Carnatel a răspuns:

1.Prostitutia legala
2. Tigari pe gratis

| alinutzy19 a răspuns:

1as face mai multe toalete publice[nu vezi la tv ca nu mai vin turisti ca n-au unde sa se c**e
2as da chiloti pe gratis[e o schimbare in Romania ca toata lumea pute]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. As amenaja dulapioare in clasa pentru carti si caiete, iar copiii si-ar face temele acolo si nu ajutati de parinti si nici n-ar mai cara ( asta in toate scolile ).
2.As gasi fiecarei persoane un loc de munca convenabil si un salariu mai mare de 20 mil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aș face admin pe TPU și aș da afară toți paraziții de la T/A.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.I-as da pe toti afara din parlament
2.As schimba legile...TOT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Carnate, mai putine investitii si se poate. Fara wirelles in tramvai.