| ɔɐıɔ a întrebat:

Daca e cancer pe la t/a, sa va povestesc ce mi s-a intamplat azi...Trebuia sa ajungem la ziua unui coleg, si am vorbit cu alt coleg sa mergem cu acelasi autobuz in fata casei lui(la periferia orasului).Ok.Intram in autobuz.Ne punem pe scaun, toti se uita ciudat la noi(crapam de ras).Ne uitam si noi pe unde mergem.Ba,ne duce printre blocuri.Incepem sa radem de frica.Mergem inca 10 minute, ajungem pe centura, iar printr blocuri.Ba,m-am speriat,ma ridic de pe scaun si strig "BAA, ASTA NE DUCE LA PRODUS". Toata lumea incepe sa se holbeze la mine, colegul meu murea de ras acolo.Si eu rapid mi-am pus ochelarii de soare(POKER FACE). Mergem inca 5 minute si ajungem in statie, unde ne astepta sarbatoritul.I-am spus tot ce s-a intamplat si a spus "Ce prosti puteti fi".
Asta a fost cea mai penala intamplare, bine ca nu merg la scoala cu autobuzul ala.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai băgat spaima în cei care circulă des cu acel autobuz.

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns:

Ce ţi se pare aşa aiurea?
Ora 00:30. Mă plimbam. Trec prin faţa casei profului de mate, şi ce văd? Făcea lăbuţa şi se uita la filme 18+.

| Ţăpeşu a răspuns (pentru AikkoxD):

Cu penseta probabil...

| Bitzy a răspuns:

Poate fi mai rău!

| AlexandraSmiley a răspuns:

Wow! straight face

| Budincăă a răspuns:

Scrie o carte despre asta.

| epurel a răspuns:

Ai avut noroc, i-am zis soferului sa va lase in pace ca avem prea multi copii.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Asta toamna, cand eram in autobuz cu un coleg, aveam castane, si la penultima statie, am aruncat intr-o femeie cam de 60 de ani, am nimerit-o in fund si a cazut in galeata de plastic pe care o avea in mana. Un tigan a sarit sa ma bata da a inchis soferul usa. Vezi, si eu fac chestii amuzante in autobuz smug

| ThePoet a răspuns:

Ce dume ieftine. Ai fost cu autobuzul printre blocuri, ai ras de frica, ai ajuns pe centura si apoi ai ajuns din nou printre blocuri. Si apoi ai strigat ca va duce la produs. Ha ha. Absolut genial... te-ai dat in spectacol pe un autobuz. Great achievement in life, dude. Keep up the good work!

| SongokuJR a răspuns:

Mare noroc ai avut... Odat' la 3 zile in autobuzul ala vin martienii si rapesc fraieriiwinking Mare noroc ai avut cred ca va dus pe centura si inapoi printre blocuri deoarece atunci se facea schimbu de tura dintre om-martian, ce vrei SI MARTIENII AU DREPTURI!

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Ce aventura... laughing

| Boxieˣ a răspuns:

So hardcore.