| analove23 a întrebat:

Daca esti un om logic raspunde la problema asta logica:Un om sarac intra intr-un magazin, si incepe sa porneasca alarmele si sa porneasca stropitorile in magazin(un fel de alarma), la un moment dat vine politia dar politia isi da seama ca saracu nu vroia sa fure sau sa fac ceva. Ce vroia de fapt?

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Sa faca dus laughing)

12 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Hmmm...chiar n-am idee.Cred că voia să se spele sau să ude plantelestraight face

| Gandăr a răspuns:

La faza cu stropitorile cred că să fumeze. But, eu nu sunt așa "om logic". D:. Deci, i really don't know. -_-'

| Gandăr a răspuns:

Da' zi-ne răspunsu' -___-'

| WhiteWolf7 a răspuns:

Sa se spele? Sa ajunga la puscarie? Nu stiu, nu-s un om logic.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

"Daca esti un om logic " rolling on the floor)

aiaiai smug ce grea`i romana rolling eyes

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Cred ca era un om nebun, care n. avea ce sa faca.
Deci care ***Biiip, e raspunsul!?

| Aℓida a răspuns:

Era super bored.
Nu?
=]]

| Cineva3 a răspuns:

Sa fei bagat in seama?

| Anananaaaa a răspuns:

Sa enerveze pe tooata lumea

| Andreutza1998 a răspuns:

He's hot sau ce?

| TheStranger a răspuns:

Sa nu faca nimic big grin

| blackbutefly a răspuns:

Si pana la urma care este raspunsul?