| Schonel a întrebat:

Daca inotul slabeste, balenele unde gresesc?

[T/A]- dau FUNDA celui mai amuzant raspuns

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DaVà a răspuns:

Balenele sunt balonate.Presiunea apei le face sa nu se poata besi...De aici masiviatea lor.

| NobodyHeree a răspuns:

Pai daca baga in ele 6 shaorma ca spartele, ce sa le fac eu?!

| EVERYBODY a răspuns:

Dacă plagiatul e ilegal, copy-paste-ul de ce e posibil?
Dau vot la o explicație plauzibilă.

| Anduciu a răspuns:

Daca intrebarea s-a mai pus de 38739175 de ori, eu unde gresesc s-o vad din nou?

| Caricatură a răspuns:

Daca "baloanele" alea innoata doar 1 min pe zi si dorm 23.59 din 24 oare de ce nu slabesc?

| forever4you a răspuns:

rolling on the floor ce te chinuie pe tine

| Almssy a răspuns:

No daca mersul slabeste unii oamenii unde gresesc? balenele nu greses pentru ca fac acelasi efort in fiecare zii ca si oameniihappy

| YourFriend a răspuns:

Ele nu inoata... Stau numa la soare si se bronzeaza, stiam eu! laughing

| scumpica_3107 a răspuns:

pentru ca Salile de fitness subacvatice sunt ocupate de caracatite