| anonim_4396 a întrebat:

Dacă înotul slăbeşte, unde greşesc balenele? thinking.

36 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ele nu-s și vegetariene.

| AikkoxD a răspuns:

Da.

| Mephisto666 a răspuns:

De-ale dracu nu slabesc

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Au invatat sa aplice legea lui Arhimede.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Veche gogule
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi la alimentatie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E vintagewinking

| Anyta2000 a răspuns:

Atat te duce capul? Asa le-a lasat dumnezeu...

| floriasdfg a răspuns (pentru Anyta2000):

Da pe tine cât te duce capu' de scrii Dumnezeu cu iniţială mică? no talking.

| Anyta2000 a răspuns (pentru floriasdfg):

Esti un mare prost CACAT AMBULANT inrudit cu fistic si mango.

| Anyta2000 a răspuns (pentru Anyta2000):

Iubirica esti un mare prost!laughing)))))))))))))))))))))))))))))

| floriasdfg a răspuns (pentru Anyta2000):

Dămni fereşti. not worthy fistic şi mango ai tu în loc de creier.batting eyelashes.

| Anyta2000 a răspuns (pentru floriasdfg):

Ce stii tu despre mine? Sunt cea mai desteapta din judet! Am locul1 pe judet la metematica, la olimpiada de romana locul 1, si la engleza sunt fruntasa.Stii zicala:Cel mai destept cedeaza? Ei bine eu zic ca nu are rost sa ma mai cert cu tine.Eu cedez, deci...care are fistic si mango in loc de creier?laughing

| floriasdfg a răspuns (pentru Anyta2000):

Eu sunt mai proastă şi nu cedez. Tu ai locul 1 pe judeţ? La ţară nu vă învaţă şi că Dumnezeu se scrie cu literă mare?

| floriasdfg a răspuns (pentru Anyta2000):

Şiiiiiiiiiiiii. Tot tu ai fistic şi mango în loc de creier.

| Bitzy a răspuns (pentru floriasdfg):

Da cine o crede? laughing

| floriasdfg a răspuns (pentru Bitzy):

Nici măcar ea nu se crede. oh go on

| Hpzox a răspuns (pentru floriasdfg):

Stii cum e laughing Cel mai prost se lauda laughingasa este ea happy Poate sa aiba ea locul 1 pe judet nu conteaza, cei 7 ani de acasa ii lipseste laughing maicasa in loc sa o educa facea sex pe masa din bucatarie.

| floriasdfg a răspuns (pentru Hpzox):

laughing)))))))))))))))).

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru floriasdfg):

Nici nu stie sa scrie corect, gramatical. Cica fruntasarolling on the floor. Mare-i gradina Domnului si plina de...

| Daria163 a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Plina de ...prosti ca tine.Si cu asta am terminat.Nu o sa raspund la insulturile voastre si injurati cat vreti, ok? Nu imi pasa!

| Daria163 a răspuns (pentru Bitzy):

Eu o cred.E prietena mea si chiar e desteapta.Credeti ce vreti, dar se vede cine e prost si cine e destept prin cuvintele si injuraturile voastre, ok? Bye

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Daria163):

Cine te injura? Ţi se pare...

| Daria163 a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Nu tu, Hpzox mi-a injurat prietena.Cu tine nu am nimic

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Daria163):

Pai am vz ca imi raspunzi mie, in fine. Nu ar trebui sa va certati... Si invata sa vorbesti corect. Nu cred ca suntem de aceeias varsta, pentru a'ţi permite sa ma jignesti... Oricum eu imi cer scuze.

| Daria163 a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Da ce? Nu ai mai auzit cuvantul fruntasa? Cine vorbeste...

| Daria163 a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

,,Aceeiasi'' nu aceeias.Si mai zici ca vorbesc incorect.Si mi-am dat seama cati ani ai.Gata.Si cu asta am terminat.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Daria163):

Bye,te pup. Cred ca daca m-ar vede colegii mei de munca cum ma cobor la mintea unei copile ar rade si cu fundul de mine. [Scuza-ti expresia]. O zi buna.

| Bitzy a răspuns (pentru Daria163):

Da adevărat.
Se vede că sunt o persoană educată, cu bun gust +că sunt egoistă în ceea ce privește TPU.
Și se vede că tu ești o prietenă bună pentru ea dar cum să învețe și ea să se comporte în anumite situații când prietena ei vine și o apără?
Dacă ea a afirmat ceva, ea trebuie să-și susțină afirmația, nu prietena ei. Ok?
Și tu mi-ai răspuns mie, nu tuturor.
În numele meu "Bitzy" nu se includ toate rasele de oameni pe aici... Ok?
Subiect încheiat.
Pa.

| floriasdfg a răspuns (pentru Bitzy):

:O. cât ţi'a luat să scrii toată chestia astaaa? Că mie mi-a luat 12345678987654321 ore să citesc. :/

| Bitzy a răspuns (pentru floriasdfg):

Păi... Și eu mă mir happy
Bravo mie laughing

| floriasdfg a răspuns (pentru Bitzy):

big grin.

| Daria163 a răspuns (pentru Bitzy):

Uite.Nu imi place sa ne certam asa ca sa incetam cearta...Ok? Eu tin la prietena mea si am dreptul sa-i tin apararea.Crezi ce vrei.

| Daria163 a răspuns (pentru Bitzy):

Macar tu nu ai injurat ca Hpzox.Este bine. Vreau sa incheiem cearta.

| floriasdfg a răspuns (pentru Daria163):

Ok,ok. Paaaaaaaaaaaaaaaaa.

| Daria163 a răspuns (pentru floriasdfg):

Paaaaa