| ghimpeledincoasta a întrebat:

Se spune ca inotul slabeste. Atunci, unde gresesc balenele?

17 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu atribuii mamiferelor insuri ale omului. In primul rand, nu cred ca balenele sunt grase, ci corpolente.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu gresesc cu nimic balenele, daca ar fi usoare le-ar ridica apa la suprafata si n-ar mai avea de unde mancawinking

| pengu a răspuns:

Pai da, te ajuta sa slabesti, dar numai daca numarul de calorii pe care il asimilezi este mai mic sau egal cu nivelul efortului sustinut, dar vezi tu, balenelor le place sa dea multe party-uri si cam fac excese whistling

| Laurici :x a răspuns:

Da, inotul slabeste, dar asta e valabil doar pentru oameni, nu si pentru animale! Iar balenele nu sunt grase, oasele lor sunt exagerat de mari!

| Deea_7266 a răspuns:

Mancand cantitati industriale de pesti ce ii gasesc in apa.Sau ca sa aiba sens gluma asta!

| JsBeibDOLL a răspuns:

Balene nu inoata, ele plutesc de grele ce suntlaughing

| 80Cris a răspuns:

I-au prea multe pauze de masa.

| ByZZy a răspuns:

E veche gluma amicewinking

| ByZZy a răspuns:

E veche gluma amicewinking...

Răspuns utilizator avertizat
| Georgix a răspuns:

Mănâncă mult rolling on the floor

| *.*.*.Punky love .*.*.* a răspuns:

Eu cred ca balenele nu sunt grase sunt doar corpolente

| dhraqull a răspuns:

Balenele nu sunt grase, pur si simplu au oase mari si nu le avantajeaza outfitul.

| onlymeme a răspuns:

Asa e constructia corporala a balenelorlaughing
nu sunt grase chiar daca asa parhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balenele, grase? Mie mi se par chiar slabutebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' de ce slabeste inotul? L-a bagat ma-sa la regim? Sau, din cauza originalitatii glumei tale, rade pana-si consuma toate caloriile inmagazinate in ultimele doua primaveri?