| hândel a întrebat:

Daca intr-un autobuz aglomerat, ati simti o mana straina pipaindu-va in cautarea portofelului, cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

"Ce faci, omule?! Ma pipai sau ce? Mai jos, mai la stanga..." tongue Cu ultima parte am glumit, dar oricum as ridica tonul, m-as intoarce cu tot corpul catre el, sa fiu atenta la ce miscari face si as continua sa il iau la ture. Nu i-as da portofelul si nici nu as tacea; pozitia de victima incurajeaza pozitia de agresor. Sincer, pana acum nu mi s-a furat nimic de 4 ani de cand sunt in bucuresti. Ma si intreb de ce. Cred ca nu am fata de om cu bani...

30 răspunsuri:
| kayura a răspuns:

As intoarce repede capul si as intreba:Ce faci nene/tanti? Drumu' nu e pe gratiswinking

Întrebări recente