| Kiddy1998 a întrebat:

Buna happy Astazi in drum spre casa am luat un autobuz eu impreuna cu un coleg de-al meu. El s-a asezat la geam eu la margine si dupa cateva stati intrase o fata mai draguta in autobuz, ia statea langa mine deoarece era putin aglomerat iar colegul de langa mine mi-a spus :,, pune-i ma mana la fund" eu fiind timid n-am facut-o. Dupa care imi zicea ca trebuie sa invat multe de la el happy Trebuia s-o fac sa ii pun mana la fund asa din greseala sau? Nu sunt prea tupeist sau ce? Fata acea era de aceeasi varsta ca si mine. Am 15 ani. Ar trebui sa fiu mai tupeist dar intr-un fel mai frumos? nu stiu cum sa zic (Imi cer scuze daca intrebarile mele nu sunt prea clare ) Va multumesc! big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se procedeaza asa, ai facut bine ca nai atinso doar taranii ar proceda cum a zis prietenul tau. Inveti totul pe parcurs de la 18 ani ai timp de fete.

| thalyslly a răspuns:

Normal ca nu.trebuia sa il lasi pe el sa ii puna mana pe fund daca e asa mare crai. poate se alegea cu o geanta peste cap

| Mihaela1964 a răspuns:

Fetele nu agreeaza comportamentul golanesc; daca ii puneai mana pe fund o jigneai.Bine ai facut!

| AndreAnn19 a răspuns:

E bine ca nu ai facut-o... daca iti place de o fata incearca sa intrii in vorba cu ea, incepe de la lucruri mici happy