| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cum ai reactiona daca un strain/straina ti-ar da un mozolici pe neasteptate?

Răspuns Câştigător
| RamboBike3 a răspuns:

Un picior intre **** ..si o palma. Dupa aia spalat pe dinti.:laughing)laughinglaughing

9 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

Exact, depinde cum arata si ce ar face dupa laughing Vad ca toti au raspuns cu palme, da daca s-ar intampla sa fie un bunoc sau bunoaca, cred ca as fi prea uimita sa ii dau o palma.

| Neinteresantul a răspuns:

Ce naiba e ala mozolici?

| zxzx a răspuns:

Depinde cum arata.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

I-as trage o palma si as pleca de acolo.O zi buna sa ai

| Demonull a răspuns:

Daca straina imi place, ii cad in vraja.

| selysol a răspuns:

Daca e un bablac ii dau una intre ***** de pica lat daca e un urat doua palme daca e tigan un picior in cur 5 perechi de palme si o poseta este ochi daca e dragut il intreb ce a patit daca e o lesbiana ii trag o paruiala de nu se vede rolling on the floor aaa da si daca e un negru o poseta peste cap de isi aduna dintisorii cu lopatica de pe asfalt.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Ar primi o palmă care să-l marcheze toată viaţa.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Cred ca i-as da doua palme de s-ar invarti ca tiribomba! straight face

| XAnonimaXAnonima a răspuns:

Vreo cateva perechi de palme ar rezolva problemawinking