| ButelieCuPetrol a întrebat:

Daca mananc carnea cu polonicu' are ceva? Sunt vegetarian si am gagica.

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Blonda undercover

| Kazimir a răspuns:

E clar ca nu esti troll... habar n`ai ce`nseamna trollingul

| LoL a răspuns:

Sigur nu ti place mai mult categoria Comics, Adolescenti Dragoste si sex?

| BlackVeil a răspuns:

S-ar putea sa ramai insarcinat! Eu zic ca mananci jumarele cu paiul, este mai sigur...

| ButelieCuPetrol explică:

Nu sunt trol...sunt doar undercover

| ButelieCuPetrol explică:

Come esti obez!
Grasuleeeeee!

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

N-are nimic, atata timp cat lasi polonicul sa manance mai mult ca tine.

| Sindrom a răspuns:

Lol cred ca face infart cand te vede cu polonicu plin de carne si tu vegetarian

| FOCUS a răspuns:

ce gaze ai in tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să aibă ceva? Dar e super combinațiune! Activează acum extraopțiunea și primești bonus o bâtă peste cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

depinde ce gusta are polonicul, daca gagica-ta este vaca vezi sa nu te pape