| Marius2004parvulescuionel a întrebat:

Salut,am o problema.Sunt vegetarian, cand vad carnea ma scarbesc..si as dori sa mananc si carne..cand ii simt mirosul imi place..niste sugestii?

Răspuns Câştigător
| claudiutuber a răspuns:

Salut, îți dau niste sugestii, 1.Inchide ochii și pune-i pe ai tai dau un prieten sa-ti bage carnea in gura,
2. Daca ești vegetarian de mic și nu merge îți recomand să mai încerci. Daca vrei musai

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca nu poti sa mananci ceva nu te forta sa o faci.
Incearca sa gusti sa vezi daca e ok si poate este un prim pas dar daca nu iti place nu te chinui.

| xerxes1 a răspuns:

Asculta-ti instinctele. Iarna o sa vrei sa mananci si cadavre de animale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altii n-au ce manca si voi sunteti "vegetarieni", mancati iarba ce dracu.

| Marius2004parvulescuionel explică (pentru anonim_4396):

Frate,fiecare cu norocul lui..nu am nimic cu oameni care nu am ce manca dar daca vrei sa ai ce manca muncesti, nu stai la cersit!

| PumpkinDoll a răspuns:

Te abtii

Răspuns utilizator avertizat
| Adhaara a răspuns:

Faggot

| Alin_Bogdan_1995_a0YB a răspuns:

Incearca sa gusti ce a ce ti se pare ca miroase bine daca o sa ai o senzatie uarat inseamna ca chiar nu iti place carnea.