| IubesteEa a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat zice ca vrea sa te schimbi dar sa nu fi ca alte fete? ce inseamna/

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

1. Nu inseamna ca te place (Asa cum gandesti tu)
2. O spus sa te schimib (nu de haine, of course) dar sa nu fi ca celelalte fete...ADica...sa nu copiezi, sa fi tu, sa nu fi rea sau cum sunt fetele de langa tine Intr-un cuvant: SA FI TU.

1 răspuns:
| Anduuu a răspuns:

Sa fii tu si sa nu te comporti ca altele! Sa fii asa cum esti tu, sa iti arati personalitatea ta si mai poate insemna...sa lasi fitele deoparte!