| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat zice ca vrea sa fie cu mine dar sa nu afle lumea?

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,el ar trebui sa iti explice motivul pentru care nu vrea ca lumea sa stie de relatia voastra, ceva e putred la mijloc.Fie are pe altcineva si nu vrea sa se afle una de alta,fie are o oarecare retinere sau se poate chiar sa ii fie rusine, dar cand vrei sa fii cu o persoana nu trebuie sa ai nicio retinere, nu trebuie sa tii cont de gura lumii.Asadar,discuta cu el si alfa care sunt scuzele lui, totusi tind sa cred ca nu prea are ganduri serioase cu tine, e cam ciudat sa te feresti sa iesi nu lume cu persoana iubita.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

1. Ori are inca o prietena, si vrea sa fie si cu tine si cu cealalta.
2. Ii este frica de parerea celorlalti daca v-ar vedea impreuna.
3. Poate vrea doar sa te foloseasca.
4. Nu este sigur ce vrea cu adevarat: relatie serioasa sau aventura si mai bine a zis sa inceapa asa.
5. Te supune unui test sa vada daca "il meriti".

| aurora50scumpika a răspuns:

Are ceva de ascuns.sau are deja pe cineva...eu te-as sfatui sa nu te complici!winking

| InvisibleGirl a răspuns:

Ar fi mai multe motive
1) ii este rusine sa fie cu tine
2) nu te plac prietenii lui si nu vrea sa se faca de "ras"
3) are prietena
4) nu stie ce vrea de la tine inca
5) nu vrea sa fie ceva serios

sfatul meu : da-l dracu!

| IDamon a răspuns:

S-ar putea sa aiba niste prieteni idiot care ar face misto cand vad pe cineva cu o relatie

| perryornitorinca a răspuns:

Buna...am avut si eu problema asta.eu am luat.o ca si cand i.ar fi rusine cu mine desi nu arat rau chiar deloc...eu am stat o zi k el si dupa aia mi-am dat seama k e un prost pentru ca nu vb deloc k mine si i-am dat papucii.tongue

| dyenyka a răspuns:

Sunt de acord cu InvisibleGirl

| Noveron a răspuns:

Eu zic ca este rusinos

| TheJoker1 a răspuns:

Unu la mana pentru ca esti urata si i este rusine cu tine doi la mine are prietena si trei la mana esti mai urata de cat credeam si patru du-te dracu si impuskate

| adutzz a răspuns:

Vrea sa umbele in secret cu tine, fara sa spui la cineva, ar trebui sa il intrebi si motivul pentru care vrea asta.

| Radu91 a răspuns:

Sau vrea doar sa fiti fuckfriends!