| ClownFish a întrebat:

Daca prostia s-ar plati, care ar fi salariul tau lunar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi miliardara O_O
Cu mi de vile, si piscine, si in vile, piscine :X, si mai multe piscine si cate 30 de vile in fiecare tari :X si cu piscine :X si cu masini, Ferrari, BMW, Ford :X :X si alte masini tari, cu bucatarese renumite, paznici si maseuze la fiecare vila a mea si chelneri, cate 5 chelneri la fiecare vila si cate 2 bucatarese :X si cate 3 paznici, si 10 caini la fiecare vila, si un chwawa al meu :X, si cateii sa aiba mancare buna si apa multa de 3 ori pe zi, si casile mele din toata lumea si tot universul sa arate suuper :X si sa am garduri foarte bune, de 3 randuri, si o poarta superba, si sa am un pat din aur :X ( la fiecare vila ), si un sofer big grin, si 3 menajere la fiecare vila ( pentru ca am la fiecare casa din toata lumea, cum spuneam 30 de vile intr-o casa din toata lumea, am 2 etaje. )
Casele sa fie de un lux mondial :X...

P.S: As avea salariu pe luna vreo 99, 999, 999,999 de Lire Sterline pe luna :X...

| LikeARollingStone a răspuns (pentru anonim_4396):

Salariul intr-adevar l-ai avea atat dar tot ce enumeri mai sus, nu! Stii de ce? Pentru ca nu te-ar duce capul sa cumperi toate astea...Ti-ai cumpara caramele...oh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Good ideea :->

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O, nici stră-stră-nepoții mei n-ar trebui să muncească toată viața. Dar depinde și cât s-ar da pentru fiecare neuron lipsă.

| Bya132 a răspuns:

Aş fi săracă rău de tot.

| Kazimir a răspuns:

10 bonuri de masa

| LoL a răspuns:

Nu exista in lume atat banet...

| lalalalallll a răspuns:

Oricum aș fi cea mai bogată din lume

| MâţulMov a răspuns:

As detine tot New York-ulbig grin

| ɔɐıɔ a răspuns:

As fi boschetar

| RockaruL a răspuns:

...i-aş lua locul lui Băsescu...

| Vizitiul a răspuns:

N-as mai fi remunerat, as fi imediat anihilat.

| CastorR a răspuns:

5,55 ron.

| Downfall a răspuns:

Aş fi şomeră

| WhiteWolf7 a răspuns:

Pai daca mi s-ar plati toate prostiile si idioteniile pe care le fac zilnic as putea cumpara universul, dar avand in vedere ca ai zis "prostia', as fi somer.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Ceva mai mic decat a lu basescu si boc.

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

O,pai in cazul asta as fi in Bahamas. big grin

| DudăIamPanda a răspuns:

As fii miliardara, fara alte comentariwinking

| angelsaredickswithwings a răspuns:

As fi subnutrita tongue

| CrazyKitty a răspuns:

As avea 0 lei pe luna...

| MeGusta a răspuns:

Hmm,nu pot face calcule cu puteribig grin

| andreeafrumoasa a răspuns:

10,00lei pe luna

| MiculUsar a răspuns:

Depinde ce fel de prostie. Daca Prostia gen: Hai sa facem aia, Sa rupem aia, Sa indoim aia! As fi megamiliardar.Dar daca ar fi prostia:Cat fac 1 + 1? AAA 7? Nustiu as lua un leu pe luna...

| dyenyka a răspuns:

Cred ca as avea un salariu destul de marelaughing

| bluuuu a răspuns:

As fi regina.adica e greu sa numar prostiile pe care le fac zilnic. in jur de vreo 45 pe zi. si'apoi.sa calculez. as avea planeta. daca as plati bani pe ele pe zi! in jur de 3 miliarde pe luna