| wizopo a întrebat:

De ce Basescu e presedinte?

Răspuns Câştigător
| Denisa444 a răspuns:

Ca sa nu fie cretinu de Diaconescu

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pentru ca oamenii l-au ales dupa ce ne-a promis multe, ca acum sa ne spuna "ce-mi plac glumele mele"

| pinguinuVerde a răspuns:

Din cauza ăstora care l-au votat. Nu-i învinovăţesc, că doar el a promis nu ştiu câte.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pentru ca suntem blestemati. F. Uck Ceausescu.He did it

| misu a răspuns:

Fiindca l-ati ales!

| Caricatură a răspuns:

Nu as putea spune ca e presedinte la cum se comporta... un presedinte ar trebui sa ne ajute, el zici ca-i Satanstraight face.

| kiki a răspuns:

Pt ca l-au ales unii destepti. minti luminate!

| BlAcKLioN a răspuns:

A dat mita voturilor

| patriciaxd a răspuns:

Pai e presedinte cam Degeaba... ca nu prea se vede diferentahee hee right?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ne minta pe noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca am fost eu prea obosita de munca cand l-am votat. Sau parca eram beata...thinking cine mai stie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de ce? ca e prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am amintit! Eram beată pentru că era duminica! Din cauza unor amărâte de femei de serviciu ca mine fără școală și cu "famelie mare, renumerație mică, după buget" la câteva păhărele de relaxare în weekend... ia uite ce se întâmplă! Ia uite cu cine ne-am pomenit ca președinte! Hai mă că nici cu prostănacul ăla cu "Mihaela, dragostea mea:X" nu era mai bine! Cred că ala abandona după nici 3 luni! laughing *sughite, mai toarnă un păhărel de vodka*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza celor care l-au votat

| Asyul95 a răspuns:

Conteaza?