| amaliaamely a întrebat:

Mai este Basescu presedinte?

Răspuns Câştigător
| BountyLoverXD a răspuns:

Da, mai este. sa-ti zic care e faza: la referendum majoritatea au ales sa-l demita, dar pentru ca doar 46% dintre romani au mers la referendum, nu mai e valabil, era valabil doar daca 50% +1 dintre romanii cu drept de vot mergeau la referendum... uite ce tara avem...

| NoobOrPro a răspuns (pentru BountyLoverXD):

Adica "uite ce tara avem"? Il vroiai pe Antonescu si Ponta? II ca si cum acum ma duc eu si asa din senil vreau eu sa-l dau jos pe Basescu si fac un referendum.

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Da, deocamdata suspendat.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Acuma este suspendat dar se asteapta raspunsul de la CCR...

| AntiNoobs a răspuns:

Da.Pe ce lume traiesti? loser

| amaliaamely explică (pentru AntiNoobs):

Pe Pamant...phbbbbtphbbbbtee si am vrut sa sc presedinte