| EugeNNio a întrebat:

Cine credeti ca va ajunge presedinte dupa Basescu?

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Presedinte va fi tot Jeffrey Franks

prin cine? mai putin conteaza...

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Aş prefera un rege în loc de preşedinte.

| GenetiX a răspuns:

Mai bine taceai. Intrebi copii cine ajunge presedinte. Din partea poate ramane si fara ca tot aia e.

| EugeNNio explică (pentru GenetiX):

Asa e, intrebare f.stupida cred ca ora e de vina happy

| wintermee11 a răspuns:

Daca vorbim pe momentul acesta.Antonescu,insa nu-i cunoastem pe toti cei ce vor candida. Sper sa iasa oricine altcineva, dar din USL sa fie.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. Dar ai rabdare, ca mai am 1 an si implinesc 18 ...sau se putea candida la 21? laughing

@GenetiX Corect! Tot dracul ala e; tot corupt o sa fie.

| SMarius a răspuns:

Nu sunt variante...antonescu,poate si ponta, vadim tudor, Doamne fereste Dan diaconescu...nu stiu de la Pdl pe cine o sa bage la inaintare(daca e udrea, eu pe ea o votez,)

| seby4music a răspuns:

Eu !

| Tzitzi12 a răspuns:

Va ajunge presedinte un alt ESCU...