| Florentina63751 a întrebat:

Basescu mai este presedinte?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai este inca.

| gigite a răspuns:

Usl -ului i-a intrat ARDEIUL ROSU al lui Basescu INKUR!

Si ii va durea fff tare!

| gigite a răspuns:

Usl -ului i-a intrat ARDEIUL ROSU al lui Basescu INKUR!

Si ii va durea fff tare!

Senatorul PSD Toni Greblă, președintele comisiei juridice din Senatul României, a făcut afaceri cu un complice al rețelei teroriste Al Qaida, irakianul Mohamad Ali Alsae Al Dulaimi, au dezvăluit recent jurnaliștii de la RISE project. Silviu Mihai Greblă, fiul senatorului, și-a vândut în noiembrie 2008 o afacere pe care o începuse cu o fostă prezentatoare TV, Ana Maria Gheorghe...

Răspuns utilizator avertizat
| YahooMail a răspuns:

Dasad Inca mai estesad

| Ralucaaa6 a răspuns:

Da,inca mai e...dar a spus ca renunta la 2 ani de presedentie daca capera deputatiilor o sa aiba numai 300 de candidati si presedintele o sa fie "presedinte" numai 4 ani de acum in colo happy

| Ralucaaa6 a răspuns (pentru Ralucaaa6):

Camera* scuze big grin

| Florentina63751 explică (pentru Ralucaaa6):

Nu il mai suspenda?

| Ralucaaa6 a răspuns (pentru Florentina63751):

Nu cred, ...eu asa am vazut la tv...acum urmeaza sa aflam.Deocamdata nu e suspendat si nu e nimic sigur.

| Zmeurik1 a răspuns:

Mda laughing