| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

De ce Geneza: spune ca nimeni nu l-a vazut pe Dumnezeu, iar Ioan spune "L-am vazut pe Dumnezeu"

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns:

*se pişă pe biblie*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Sa-ti fie rusine!

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Cer îndurare, Nixy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi trebuit sa pui asta la categoria religie! Si nimeni nu L-a vazut pe Dumnezeu pentru ca atunci cand era pe Pamant El a luat chip de om, si probabil de asta a zis ca L-a vazut pe Dumnezeu!

Răspuns utilizator avertizat
| Fernando9Torres a răspuns:

Ion nu e nimeni, Ion e Ion!

| TheRealDaniel a răspuns:

Contradictie a Bibliei, inca o dovada, ca este plina cu rahat zburator. ateilor, va iubesc

| Carmen100 a răspuns (pentru TheRealDaniel):

Si eu te iubesc pe tine

Răspuns utilizator avertizat
| Borcanelul a răspuns:

Ioan a vrut sa spuna ca:

"L-am vazut pe Dumnezeu luand parte la un gangbang impreuna cu heruvimii si serafimii si fecioara maria nu o vrut sa participe asa ca dumnezeu i-a facut cadou o oala cu sloboz special agonisit din timpul partidei pentru a si-l administra pe cale vaginala."

Răspuns utilizator avertizat