| SongokuJR a întrebat:

De ce nu-mi mai vorbesc cerealele? Credeti ca s-au suparat pe mine? Nu stiu ce motiv ar avea, ar fi din cauza ca le-am spus ca le voi manca? Sunt tare suparatsad

Răspuns Câştigător
| ĂăăAlexandra a răspuns:

Sunt geloase pe lapte ca il bei toata ziua sad Cere`ti scuze de la ele si spune-le ca laptele e venit de la o vaca urata:]

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

S-au supărat că ai mâncat fasole. no talking

| Dash a răspuns:

Nu ti-ai luat azi doza... (de Has big grin )

| infires a răspuns:

Nu mai puneti intrebari fara sens!
Eu deja m-am saturat!
Si ce ca e pusa la T/A, trebuie sa fie amuzanta, da' nu asa! E o prostie ce intrebi tu aici!

| DarkBlood32 a răspuns:

Le-a inselat laptele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă cerealele. Adu nişte mere.

| Andreeaa56830 a răspuns:

Cum adica? cerealele tale vorbesc?
tu pui intrebari aiurea?
ce ciudat

| SongokuJR explică (pentru Andreeaa56830):

Intrebarea este pusa la T/Astraight face

| Andreeaa56830 a răspuns:

Imi dai funda?

| iKeel a răspuns (pentru Andreeaa56830):

Nu îţi dă cerşetoare-o. Se vede că eşti nouă, fundele nu sunt importante, măi, fetiţă, nu mai cerşi.

| Andreeaa56830 a răspuns (pentru iKeel):

Dar de unde stii tu si nu te-a intrebat nimeni nimic pe tine

| iKeel a răspuns (pentru Andreeaa56830):

Wttf. Ce răspuns idiot. Poţi să dai un logout. Şi în numele poporului, dă-ţi o palmă. Una tare.

| Andreeaa56830 a răspuns (pentru iKeel):

Ce urat din partea ta. chiar nu voiam sa spun asta, dar esti un nesimtit.

| missakihabara a răspuns:

Nu mai umbla la zahar si cerealele o sa inceapa sa-ti vorbeasca din nouhappy