| alex9109 a întrebat:

De ce oamenii cu parul roscat nu au suflet?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

.trebuia sa pui si linkul inainte ...ca pun pariu ca se prind putini!
http://www.youtube.com/watch?v=EY39fkmqKBM

18 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

E al dracul de amuzant cum fac oamenii atâta caz din asta când ar trebui să-i doară-n c*r... Continuaţi, guys *grabs popcorn*

| Bya132 a răspuns:

Tu o jigneşti pe mama?
*îi dă lu alex un şut în ***, se suie cu picioarele pe spatele lui şi sare ca la sport, îl învârte ca pe minge, rupe uşa cu capul lui, sparge geamurile cu el, sparge gresia cu capul lui*

Mai zici ceva?
Aaa, scuze, era apartamentu' tău.

*pleacă la ea acasă*

| PotcaPădurii a răspuns:

In general oamenii nu au suflet, pentru ca din cauza nevoilor de zi cu zi sunt nevoiti sa il amaneteze, sau mai grav sa-i amaneteze placerile, ramanand niste cold machines prinse intr-un fel de rat race.
(mai sus ati vazut ce dracu se intampla atunci cand fumezi busuioc. Nu incercati acasa.)

| RockaruL a răspuns:

Eu sunt roscat...Si daca mai vad o intrebare ca a ta cred ca o sa fiu asa: http://imageshack.us/f/14/newbitmapimagetb.png/

| VacutzaRoscata a răspuns:

Si eu sunt roscata si chiar ma amuza intrebarea ta

| AnneBre a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Hai mă, ce naiba?
Erai mai amuzantă inainte. Acum parca esti Brigaela. ಠ_ಠ

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru AnneBre):

Brigaela?laughing adica serioasa? doamne, daca mi-am schimbat nick-ul si poza nu inseamna ca m-am schimbat complet sau ce mai crezi tu straight face

| AnneBre a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Lol -_-
Faţa de cum erai înainte acum nu mai eşti deloc amuzantă

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru AnneBre):

Crezi ce vrei,niciodata nu am vrut sa par amuzanta sau chestii din astea, pur si simplu ziceam ce simt si asa o sa fac in continuare, acum depinde si de modul in care percepi tu amuzamentul

| alex9109 explică (pentru AnneBre):

Asa raspunde ea cand e indragostita.

| AnneBre a răspuns (pentru alex9109):

smugsmug
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| lalalalallll a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

E adevărat.Îmi plăcea VacutzaPoartaTanga.VacutzaRoscata nu mai are haz și nici zâmbet crying

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru lalalalallll):

Oh doamne,bine ca sunteti voi amuzante, deja deveniti enervante straight face
asta e nu ma placeti, foarte bine e problema voastra

| Muflă a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

O să dai peste destui oameni care se poartă ca şi cum ar fi datoria TA să-i distrezi... De parcă ţi-ar da din mâncarea lor să faci asta -_- N-au viaţă oh go on

| NumePublicAnonim a răspuns:

Pentru ca te-ai gasit tu sa pui intrebari stupide

| HepiBăluns a răspuns:

Mie îmi pare ca veveriţa aia roşcată a lui măruţă are suflet...

| calutuuuu a răspuns:

Tu iti dai seama ca pe acest site mai sunt si persoane roscate, nu? Le vei jigni...

| Pufulete8682 a răspuns:

Ginger have souls too! Leave gingers alone!