| FaraSareDoi a întrebat:

Se mai poarta parul roscat?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se poarta

| xClementine a răspuns:

Asigura-te mai intai ca-ti sta tie bine cu parul roscat. In plus de asta, conteaza ce se poarta? Conteaza sa-ti placa tie si sa iesi usurel in evidenta, nu sa porti ce poarta toata lumea.

| GabrielaIoana a răspuns:

Se poarta pana si verde.laughing
Da, de ce nu.Alege o nuanta de roscat un pic mai inchisa pentru ca cele deschise ies prea tare in evidenta si daca ai tenul alb nu te avantajeaza.

| Grimmjow69 a răspuns:

De ce nu.In primul rand tie trebuie sa-ti placa.Nu trebuie sa fi in pas cu moda.te vopsesti cum iti place tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,de ce nu?
Treaba e sa-ti faca placere tie, e si modern.
Mama mea e tunsa bob asimetric si vopsita roscat.
Te pup!

| lumy4u a răspuns:

De ce nu? atata timp cat te prinde culoarea

| AsTheLove a răspuns:

Buna FaraSareDoi,
Da si eu m-am vopsit de curand roscata, si multa lume mi-a zis ca e in trend.Ti-as recomanda sa te vopsesti in rosu.Inca se poarta.Am o prietena care e cu moda mai mereu si mi-a spus ca acum rosul e o culoare cautata, pentru ca e de vara!winking

O seara buna!
AsTheLove

| Annyya a răspuns:

Da, nu vad un motiv sa nu se poarte. Daca tie iti place si iti sta bine, poti sa te vopsesti. happy

| Capriciu a răspuns:

Da, daca tie iti place si iti sta bine de ce nu.

| bobopingu1 a răspuns:

Auzi nu is eu in pas cu moda da poti sa cauti pe google